Medium Ücretsiz Blog Nasıl Açılır

.

Medium Ücretsiz Blog Nasıl Açılır

Medium İle Ücretsiz Blog Nasıl Açılır 


Medium 2012 yılında kurulmuş olan bir blog sitesidir sade bir tasarıma sahip olan sitede fotoğraflarınızı, videolarınızı, yazılarını kolaylıkla yazabilir ve paylaşabilirsiniz. 


Medium blogger,tumblr ve wordpress e göre daha az kişiselleştirme imkanı sunmaktadır, sosyal medya ile blog karışımı bir site olması sebebiyle insanlarla daha hızlı etkileşim imkanı sağlamaktadır. 


İsterseniz oluşturmuş olduğunuz blogunuza diğer blog açma sitelerinde olduğu gibi özel alan adı da satın alabilirsiniz.Medium ile oluşturduğunuz bloga adsense reklamları eklenememektedir ayrıca medium da şu anda Türkçe dil desteği bulunmamaktadır İngilizce olarak kullanabilirsiniz.


Medium ile blog oluşturmak için ; 

 1 -  https://medium.com bağlantısını bilgisayarınızda açın daha sonra sağ üst köşedeki get started seçeneği ile kayıt ekranını açın ,

 2 -  Medium da hesap oluşturmak için twitter google yada facebook hesabınızın olması gerekmektedir eğer bu hesaplardan birine sahipseniz hesabınızı kullanarak giriş yapın, 

 3 -  Giriş yaptığınız hesabın kullanılması için onay verin, 

 4 -  Yukarıdaki işlemleri sırası ile yaptıktan sonra medium hesabınız açılmış olacaktır. Son olarak sayfanın sağ üst köşesinde bulunan new story seçeneği ile yayın ekranını açın yazılarınızı yazıp paylaşabilirsiniz.


#etiketler
Medium, 
Medium Hesabı Nasıl Açılır, 
Medium Nedir,

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫SİTE İÇERİKLERİNİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status