Tumblr Hesabı Nasıl Açılır?

.
Tumblr Hesabı Nasıl Açılır?
Tumblr Hesabı Nasıl Açılır?


Tumblr Hesap Nasıl Açılır? 


Tumblr 2007 yılında kurulmuş olan bir blog sitesidir burada fotograflarınızı videolarınızı yazılarını kolaylıkla yazabilir ve paylaşabilirsiniz.

Tumblr a kayıt olmak için bir e posta hesabına sahip olmalısınız e posta adresiniz yoksa önce bir e posta  edinmelisiniz e posta hesabını edindikten sonra tumblr sitesinde kaydol bölümünden e posta, kullanıcı adı ve parola yazarak kolayca kaydolabilirsiniz. 

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yeni blog oluştur bölümünden bloğunuzu oluşturabilirsiniz bloğunuzun temasını düzenleyip isterseniz ücretli bir alan adı satın alabilirsiniz .


Tumblr Hesabı Nasıl Kapatılır ?


Tumblr da fotoğraflar,videolar, yazılar kolaylıkla yüklenip paylaşılabilmektedir. Her nekadar bunlar yapılsa da tumblr blog ile sosyal medya sitesi karışımı bir site olduğundan tema, eklenti ve kişiselleştirme açısından diğer blog sitelerine göre biraz daha yetersiz kalmaktadır.

Yukarıdaki gibi çeşitli sebeplerden dolayı tumblr hesabını silmek isteyenler de olmaktadır. Eğer Tumblr Hesabınızı silmek isterseniz ayarlar bölümüne giderek  hesabımı sil seçneği ile hesabınızı komple silebilir, isterseniz de açmış olduğunuz blogları bloğu sil bölümünden tek tek silebilirsiniz .


etiketler
Tumblr silme ,
Tumblr hesap silme ,
Tumblr hesap kapatma,
Tumblr hesap açma ,
Tumblr kaydol ,
Tumblr nedir,

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫SİTE İÇERİKLERİNİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status