Google 'da Telif Hakkı İçermeyen Resimler Nasıl Bulunur ?

.
Google 'da Telif Hakkı İçermeyen Resimler Nasıl Bulunur ?
Google 'da Telif Hakkı İçermeyen Resimler Nasıl Bulunur ?


Google 'da Telif Hakkı İçermeyen Resimler Nasıl Bulunur ?İnternette bulunan bir çok materyal telif haklarıyla korunmaktadır.Bulduğunuz materyalleri telif hakkı içerip içermediğini kontrol etmeden kullanmanız durumunda

bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.Bu yüzden blogunuzda telif hakkı içermeyen resimleri bulup kullanmanız daha yararlı olacaktır.

Google da telifsiz resimler bulmak için google görselleri kullanmanız gerekmektedir bunun için öncelikle google görselleri açın ve aradığınız görselin ismini yazıp aratın sonra açılan sayfanın üst tarafında bulunan araçlar bölümünü açın burada kullanım hakları sekmesinde telif hakkı içeren ve içermeyen resimleri filtreleyebileceğiniz aşağıdaki seçenekleri göreceksiniz kendinize uygun olanı seçip arama yapabilirsiniz.


-Ticari olmayan yeniden kullanım için etiketlenmiş olanlar >>  Bu seçenekteki görselleri değiştirmeden ticari olmayan blogunuzda kullanabilirsiniz.

-Değişiklikle Ticari olmayan yeniden kullanım için etiketlenmiş olanlar >> Görselleri değiştirebilirsiniz ama sadece ticari olmayan bloğunuzda kullanabilirsiniz.

-Yeniden kullanım için etiketlenmiş olanlar >> Bu seçenekteki görselleri değiştirmeden blogunuzda kullanabilirsiniz.

-Değişiklikle Yeniden kullanım için etiketlenmiş olanlar >> Bu seçenekteki görselleri değiştirebilir ticari ve ticari olmayan bloglarda kullanabilirsiniz.#etiketler
Google 'da Telif Hakkı İçermeyen Resimler Nasıl Bulunur ?
Telif Hakkı İçermeyen Resimler
Telifsiz Resimler

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫SİTE İÇERİKLERİNİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status