İnstagram Yakın Arkadaşlar Özelliği Nasıl Kullanılır ?


İnstagram Yakın Arkadaşlar Özelliği Nasıl Kullanılır ?
İnstagram Yakın Arkadaşlar Özelliği Nasıl Kullanılır ?


İnstagram Yakın Arkadaşlar Özelliği Nasıl Kullanılır ?


İnstagram yakın arkadaşlar özelliği...İnstagram yakın arkadaşlar listesi ...İnstagram yakın arkadaş ekleme ...İnstagram yakın arkadaşlar...

Populer sosyal medya uygulaması instagrama paylaşılan hikayeleri gizlemek için yeni bir özellik daha eklendi.

İnstagram yakın arkadaşlar özelliği ile artık instagram hikayelerinizi oluşturduğunuz yakın arkadaşlar listenizde olan kişiler görebilecek yani paylaştığınız bir hikayenin bazı kişiler tarafından görüntülenmesini istemediğinizde bu özelliği kullanarak engelleme yapabileceksiniz.


İnstagram yakın arkadaşlar listesi oluşturmak için :

1- İnstagram hesabınıza giriş yapın,

2- İnstagram ayarlarını açın,

3- Açılan ekranda bulunan yakın arkadaşlar bölümüne giriş yapın,

4- İnstagram hikayelerinizi sadece belirli kişilerin izlemesi için ekle butonu ile yakın arkadaşlarınızı seçin.


Tek E-mail  Adresi İle Birden Fazla İnstagram Hesabı Nasıl Açılır ?

Tek email hesabı ile birden fazla instagram hesabı açmayı denediğinizde instagram bu e posta hesabı başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyor diye uyarı verecektir. 

Bilindiği üzere instagram kuralları gereği bir email adresi ile yalnız bir tane instagram hesabı açılabilmektedir bu koşulu gmail e posta adresinizi kullanarak kaldırabilirsiniz.

Gmail  hesapları kullanıcı adlarında kullanılan noktaları geçersiz saymaktadır yani kullaniciismi@gmail.com hesabı ile kullanici.ismi@gmail.com email hesaplarına gelen iletilerin ikiside nokta işareti olmayan eposta hesabına düşmektedir.

Bu özelliği kullanarak instagram da gmail e posta adresinizi kullanarak hesap açarken kullanıcı adınıza nokta ekleyerek birden fazla instagram hesabı açabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar