Whatsapp Hesabı Nasıl Silinir ?

.
Whatsapp Hesabı Nasıl Silinir ?
Whatsapp Hesabı Nasıl Silinir ?


Whatsapp Hesabı Nasıl Silinir ?

Whatsapp telefonlar için geliştirilmiş insanların birbirleriyle mesajlaşmasını,fotoğraf, dosya vb. gibi şeylerin gönderilmesini sağlayan internet bağlantısıyla ücretsiz mesajlaşma imkanı veren bir servistir.

Whatsapp populer bir mesajlaşma servisi olsa da güvenlik,gizlilik gibi nedenlerden dolayı uygulamayı silmek isteyenlerde olacaktır. Whatsapp hesabını sildiğiniz de whatsapp gruplarınız,sohbetleriniz,arkadaşlarınız tamamen silinecektir.Whatsapp hesabınızı silmek için ;

 1- whatsapp uygulamasını açın,

 2- üç nokta simgesi ile ayarlar bölümünü açın,

 3- hesap ayarlarını açın,

 4- hesabımı sili seçin,

 5- telefon numaranızı girin ve hesabınızı devre dışı bırakın.Telefonun Rehberinde Çıkan Whatsapp Kişileri Nasıl Silinir 

Telefona whatsapp kurulduğunda whatsapp kişileri telefonun rehberine eklenerek rehberdeki kayıtları çift kayıt olarak göstermektedir bunun nedeni telefonun rehber ayarlarının whatsapp kayıtlarını da gösterecek şekilde ayarlanmış olmasıdır. 

Bu kayıtları değişik yöntemlerle telefonunuzdan kaldırabilirsiniz eğer rehberinizde fazla kişi yok ise tek tek silebilirsiniz rehberinizde çok fazla kayıt varsa bu iş biraz zamanınızı alabilir, tek tek silme işlemi ile uğraşmamak için telefonunuzun bazı ayarlarını değiştirerek  whatsapp kayıtlarını rehberinizden kaldırabilirsiniz bunun için: 

 -  öncelikle telefon rehberinde sağ üst köşede bulunan üç nokta simgesi ile rehber ayarlarını açmalısınız 

 -  burada bulunan görüntülenecek kişiler seçeneğini seçerek tüm kişileri gösteri değilde sadece telefondaki yada hattaki kişileri göster seçeneğini seçmelisiniz.


#etiketler
Whatsapp Hesabı Nasıl Silinir 
Whatsapp Hesap Silme
Whatsapp Silme 

Yorumlar

Yorum Gönder