Whatsapp durduruldu hatasının çözümü

.

Whatsapp durduruldu hatasının çözümü


Whatsapp durduruldu hatasının çözümü

Whatsapp durduruldu hatası iphone ve android telefonlarda sıklıkla görülen bir sorundur.Bu sorunu gidermek için bir kaç değişik yöntem bulunmaktadır bu yöntemleri kullanarak whatsaapp durduruldu sorununu kolaylıkla çözebilirsiniz.

 -  İlk yöntem olarak whatsapp uygulamasını telefonunuzdan tamamen silin ardından telefonunuzu kapatıp açın.Whatsappı yeniden yüklemek için play store yada app store dan uygulamayı telefonunuza indirin ve hesabınıza tekrar giriş yapın .Bu yöntemi uyguladığınız da eğer sorun halen devam ediyorsa alttaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

 -  İkinci yöntem olarakta uygulama tercihlerini sıfırlayabilirsiniz, android işletim sistemli telefonlarda >> ayarlar >> uygulamalar >> uygulama yöneticisini açtıktan sonra sağ üst köşedeki daha fazla seçeneği ile uygulama tercihlerini sıfırlayabilirsiniz.Sırası ile bütün işlemleri yaptıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın ve whatsapp hesabınızı açın.

 -  Son yöntem olarak ise whatsapp önbelleğini ve verilerini temizleyebilirsiniz bunun için android işletim sistemli telefonlarda >> ayarlar >> uygulamalar >> uygulama yöneticisini adımlarını izleyerek açılan listeden whatsapp uygulamasını bulun ve açın ekrandaki önbelleği temizle ve verileri sil seçenekleri ile tüm verileri silin bu işlemleri yaptıktan sonra telefonunuzu kapatıp yeniden açın ve  whatsapp hesabınıza giriş yapın .

Yukarıdaki yöntemleri deneyerek whatsapp durduruldu sorununu çözebilirsiniz ancak zamanla bu sorunla tekrar karşılaşabilirsiniz o yüzden tekrardan yukarıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.Yorumlar

Yorum Gönder

⚫SİTE İÇERİKLERİNİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status