Spotify yeni hesap nasıl açılır?

.

Spotify yeni hesap nasıl açılır?
Spotify yeni hesap nasıl açılır?

Spotify, dünyadaki tanınmış müzik şirketlerinin bünyesinde bulunan bir çok müziği aynı plaform içinde kullanıcılarına sunan ve yine bu müzikleri kullanıcıların isteklerine göre albüm,sanatçı, şarkı, tarz vb gibi kriterlere göre listeleyen bir müzik uygulamasıdır.

Spotify de bulunan bir çok müziğe ulaşmak için bireysel hesap oluşturabileceğiniz gibi sanatçı hesabı açarak yapmış olduğunuz müzik ve şarkılarınızı platform üzerinden paylaşabilirsiniz.

Spotify sanatçı hesabı açabilmeniz için bir yapımcı yada yayıncı kuruluş ile anlaşmanız gerekmektedir çünkü spotify üzerinden şarkılarınızı yayınlayarak elde ettiğiniz gelirlerin vergisini ödemeniz gerekmektedir.

Spotify de müzik dinlemek veya bir çok müziğe ulaşmak için ise ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı şekilde üye olabilirsiniz.

Ücretsiz spotify hesabı açmak için :

 1- Akıllı telefonunuza playstore veya appstore dan spotify uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

-Bilgisayardan kayıt olmak için ise https://www.spotify.com/tr/signup/ adresini açmalısınız.

 2- Kayıt ekranına e posta adresinizi, isminizi,doğum tarihinizi,parolanızı yazdıktan sonra gerekli izinleri vererek kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

- İkinci bir yöntem olarak ise facebook hesabınızı kullanarak spotify de hızlı bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz.Ayrıca facebook arkadaşlarınızı sekronize ederek onların hangi şarkıları dinlediğini de öğrenebilirsiniz.

#etiketler
Spotify hesap açma,Spotify sanatçı hesabı açma,Spotify üye olma,Spotify kayıt olma,Spotify indirme
Yorumlar

Yorum Gönder

⚫SİTE İÇERİKLERİNİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status