Whatsapp Son Görülme Özelliğini Kapatma Nasıl Yapılır

.

Whatsapp Son Görülme Özelliğini Kapatma

Whatsapp Son Görülme Özelliğini Kapatma


Whatsapp özelliklerine sürekli yeni özellikler ekleyerek insanların daha çok özelliği aynı uygulama üzerinde daha kolay bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır .

Yeni özelliklerin bir çoğu faydalı gibi görünse de bazıları gizlilik ve güvenlik açısından insanlara fayda yerine zarar sağlamaktadır bu faydalı gibi görünen özelliklerden bir tanesi de whatsapp son görülme özelliğidir.

Bu özellik sayesinde whatsapp taki arkadaşlarınızın ne zaman aktif olduklarını görebildiğiniz gibi arkadaşlarınız da sizin uygulamada ne zaman aktif olduğunuzu görebilmektedirler.

Whatsapp, bu durumdan bazılarının rahatsız olacağını düşünerek, whatsapp son görülme özelliğini isteyenlerin kullanmasını, istemeyenlerin ise devre dışı bırakmasına imkan sağlamıştır.

Eğer sizde whatsapp son görülme özelliğini çeşitli sebeplerden dolayı kapatmak isterseniz aşağıdaki adımları izleyerek kolay bir şekilde bu özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.


İphone ve android telefonlarda whatsapp son görülme özelliğini kapatmak için :

 1- Telefonunuzdan whatsapp uygulamasını açın

 2- Whatsapp ayarlar bölümünü açın

 3- Hesap ayarlarında bulunan gizlilik kısmını ardından son görülme kısmını açın

 4- Karşınıza çıkan seçeneklerden hiç kimse seçeneğini seçerek whatsapp son görülme özelliğini devre dışı bırakın.etiketler
Whatsapp Son Görülme Özelliğini Kapatma Nasıl Yapılır,
Whatsapp Son Görülme Özelliği,
Whatsapp,


Yorumlar

Yorum Gönder