Facebook ta Sayfa Nasıl Oluşturulur?

.

Facebook ta Sayfa Nasıl Oluşturulur?
Facebook ta Sayfa Nasıl Oluşturulur?

Facebook ta Sayfa Nasıl Oluşturulur?Facebook milyonlarca insanın kullandığı populer bir sosyal medya sitesi olması sebebiyle her geçen gün özelliklerine yeni özellikler ekleyerek daha çok kullanıcının dikkatini çekmeye devam etmektedir. Facebook ta kişisel profil oluşturulabildiği gibi firma veya tanınmış kişi sayfaları da oluşturmak mümkündür.

Facebook sayfasında kişisel profildeki gibi kapak fotoğrafı,profil fotoğrafı eklenebilmektedir, bunların dışında sayfada anket oluşturma, soru cevap bölümü,satış yapma mağazası gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Facebook sayfasını facebook profilinden ayıran özelliklerden bir diğeri de facebook sayfasında arkadaş ekleme özellği yerine sayfa beğenme özelliğinin olmasıdır.

- Facebookta sayfa açmak için öncelikle facebook hesabınıza giriş yapın,

- Facebook a giriş yaptıktan sonra ayarlar bölümünden yeni sayfa oluştur diyerek sayfa oluşturma ekranını açın,

- Sayfa türleri bölümünden sayfanın türünü seçin daha sonra sayfanın ismini yazıp onaylayarak facebook sayfasını oluşturabilirsiniz. 

- Sayfa açıldıktan sonra sayfaya profil fotoğrafı ve kapak fotoğrafı seçip sonrasında sayfa ayarları bölümüne giderek sayfa için gerekli gizlilik, bildirim, yorum vb. ayarları yapıp sayfa açma işlemini tamamlayabilirsiniz.
#etiketler
Facebook sayfa açma,
Facebook, 
Facebook sayfa oluşturma ,
Yorumlar

Yorum Gönder