Youtube Kanalı Açmak

.

Youtube Kanalı Açmak
Youtube Kanalı Açmak


Youtube Kanalı Açmak

Video paylaşım sitesi youtube da son dönemde bireysel youtube kanalı açan kişilerin video paylaşarak ciddi paralar kazandığı bir platform haline gelmiştir.

Youtuberlar paylaştıkları videolarına reklamlar ekleyerek ve video izleme ve görüntüleme sayılarına göre gelir elde etmektedirler, youtube dan gelir elde eden bir çok kişi bu işi bireysel olarak yapıyormuş gibi görünse de aslında çeşitli ekipler ile çalışarak büyük kitlelere ulaşmaktadırlar.

Youtube dan kanal açarak sizde gelir elde edebilir ve dünyadaki çeşitli kitlelere kendinizi tanıtabilirsiniz.

Youtube kanalı açmak için öncelikle bir youtube hesabı oluşturmalısınız eğer mevcut bir google hesabınız var ise onunla youtube hesabı oluşturabilirsiniz,.

Google hesabınız yok ise youtube oturum aç bölümüne adınızı,mail adresinizi,telefon numaranızı yazarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra youtube kanalı açmak için kanal oluştur sekmesini açıp gerekli bilgileri girdikten ve gizlilik ayarlarınızı yaptıktan sonra kanalınızı oluşturabilirsiniz.  #etiketler
youtube ,youtuber ,youtube hesap açma ,youtube kanal açma ,youtube hesap kapatma ,youtube para kazanma ,youtube abone ekleme ,youtube hesap ,youtube kanalı


Yorumlar

Yorum Gönder